Kurulduğu ilk günden itibaren insana ve topluma fayda sağlamaya odaklanan Kalyon Holding, gelecek nesillere daha iyi bir yarın bırakmanın sorumluluğunun bilinciyle projeler geliştirmeye ve insanları bilinçlendirmeye devam ediyor.

Bu tarafta Kalyon Holding, Ana Sanat ülkemizdeki sınırlı kaynakların uyum içinde kullanılması fikrinden yola çıkarak ‘İleri Dönüşüm Sergisi’ bir anlık görüntü Kalyon kültüro yapıyor. İnsan gelişimini desteklemek için doğanın ve tüm canlıların çevre üzerindeki etkisini tanımaya odaklanmak. Kalyon Holding, Ana Sanat Firma ile ortaklaşa gerçekleştirilen ‘İleri Dönüşüm Fuarı’ bu sürecin ürünüdür.

Bu sergi ile amaç, yaşamı sürdürmeye yardımcı olan şeyleri yok etmeden değiştirerek gelecekte kullanılabilecek tasarımlar yaratmanın mümkün olduğunu göstermek ve insanları dünyanın sınırlı kaynaklarının akılcı kullanımı konusunda bilinçlendirmektir. Dünya. .

‘İleri Dönüşüm Sergisi’ Bu nedenle kendi alanlarındaki mimarlar ve plancılar, iyi bilinen yerel malzemeleri, yapı malzemelerini ve neredeyse bozulmayan malzemeleri kullanılabilir ürünlere dönüştürmüşlerdir. Bu koleksiyondan 20 seçki, Ceren-Irmak Arkman’ın yönettiği ve proje direktörlüğünü Gülderen Tumba’nın yaptığı Kalyon Kültür’deki ‘İleri Dönüşüm Sergisi’nde sergilenecek. Sergi, 31 Ağustos tarihine kadar haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

Ayrıca tasarım dünyasında yardımcı olur

Ana Sanat Derginin planlamacılara, tasarımcılara ve fotoğrafçılara belirli ürünler sunarak akıllı tasarımlar ve farklı fikirler ortaya koymalarını sağladığı bu proje, ülkemizde tasarımın gelişmesine de katkı sağlamada önemli bir yere sahiptir.

Gelecek nesillere mevcut malzemeleri kullanmaları, atmadan önce dikkatlice düşünmeleri, yok etmek yerine değerlendirmeleri konusunda rehberlik edecek ‘İleri Dönüşüm Projesi’nin ilk bölümü olan bu sergi, farklı alanlarda sanat ve tasarım severlere ulaşacak. Türkiye geniş bir ürün yelpazesi ile.

ETİKETLER

Kalyon Üst Kat Projesi Üst Kat Sergisi Gülderen Tumba Home Art Turkey