Paris, New York, Montreal, Şanghay, Moskova, Londra, Rio de Janeiro gibi dünyanın üç kıtasına ve farklı şehirlerine seyahat edin Omnivore Yemek Festivalimutfağı her zamankinden daha ilginç kılan özellikleriyle, yeme içmeye ilgi duyan herkesi ve alanında başarılı Türk şeflerini tek bir projede buluşturdu. mezarlık Omnivor İstanbulve 4 yıl sonra Michelin yıldızlı şef 15-16 Ekim’de Birleşik Grup uyarınca Tohum oldu.

Türk şefler fikirlerini, becerilerini ve deneyimlerini paylaştı

İki farklı parçaya sahip HepçilDeneyimli şefleri ve genç yetenekleri ünlü şeflerle buluşturan Masterclass, eşsiz lezzetlerin ve ünlü şeflerin tadına vardıkları The Omnivorous Party ile İstanbul’daki yemek severleri bir araya getirdi. Ayrıca bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Liquid Stage’de çeşitli kokteyller gerçekleştirildi.

11 Ekim’de gerçekleşen festival, İstanbul’da Michelin Rehberi Neolokal Restaurant’ın şefi, 2023 yılında restoran ödül töreninde 1 Michelin Yıldızı aldı Matsut Aşkar ve Michelin Rehberi’nde yerini alan Alaf Restaurant’ın şefi Murat Deniz Temel yine oldu.

Omnivore Yemek FestivaliDiğer katılan şeflerden bazıları; Mustafa Otar, Yaren Çarpar, Cihan Kipçak, Sinan Budeyri, Bora Bozankaya, Murat İlke Özipek, Pınar İshakoğlu kuyu Veya Aras oldu.

Gülperi Erkanlı, GL Events Exhibitions Türkiye Genel Müdürü“Uzun bir süre sonra Omnivore İstanbul’un MezarıBecerilerini, neşesini ve tutkusunu mutfaklarına özgürce yerleştiren şeflerimiz, Omnivore aracılığıyla bu beceri, deneyim, fikir, yöntem ve araçları katılımcılara aktardı. Etkinliğimiz için ödüllü şeflerimiz arasında Michelin yıldızlı şeflerin ve Michelin listesinin olması bizim için çok önemliydi. Bu vesileyle tüm Michelin yıldızlı şeflerimize içtenlikle teşekkür ediyor, önümüzdeki sezonlarda Omnivore etkinliklerimize daha fazla Michelin yıldızlı şefin katılmasını diliyor ve ilham kaynağı olmaya devam etmek istiyoruz. yeni nesil şeflerimiz için. Sirha Omnivore İstanbul ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. ” kombinasyonlar Kurucu Topluluk Kreatif Direktörü Gözde Yolaç savaş ise; “Omnivore İstanbul, geleceğin ve geleceğin lezzetlerinin bilgilendirilmesinde büyük rol oynamış, misafirlerine yeni fikirler bulma, yeni inovasyonlar veya araçlar bulma fırsatı vermiştir. Türkiye’de son yıllarda yeni kavşaklar yaratmıştır. önemli buluşma Hybrid Community’nin ilk yıllarından bu yana bu projenin ortağı olmak ve uluslararası gastronomi etkinliğini bu yıl da birçok yenilikle buluşturmak heyecan verici… Michelin yıldızlı şeflerimiz festivalimize ayrı bir değer kattı. Etkinlik ve sergi için çok teşekkür ederim.”

ETİKETLER

Liquid Stage İstanbul Moskova Omnivorous Party Montreal Gezici Festival Paris Hybrid Community Omnivore Food Festival Gastronomi Festivali New York Murat Deniz Temel Türkiye