Peri Güç Spreyi Nedir?

“3’ü 1 arada” formüle sahip olan ve ön yıkama, ön yıkama makineleri ve mutfak yüzeylerinin temizliği için uygun olan Fairy Power Sprey, ulaşılması zor ve elle temizlenen alanlarda fark yaratıyor. Bulaşıklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yıkamanız için tasarlanan bu yeni temizleme sisteminin en önemli özelliği köpük formundaki en kaliteli temizlik bileşenleridir. Bu kullanışlı köpük bulaşıklara yapışır ve gıda yağ lekelerini kolayca çözer. Formülün tasarımı ve kullanımı, bulaşıkları yıkamak için gereken süreyi azaltır ve halihazırda geleneksel yöntemlerle yıkanır. Tüketicilerin yıkamamalarındaki en önemli sebep ise bu kirin ovulmadan çıkmayacağını düşünmesidir. Yağ ve kiri zahmetsizce çıkaran ve temizleyen Power Spray, bu konsepti ve pratiği değiştirmeye kararlı! Sprey tasarımı sayesinde birçok bulaşık ve yüzeyin tek seferde temizlenmesini sağlar. Dünyanın ilk ve tek Fairy bulaşık ve mutfak spreyi Fairy Power Spray’i elde ve makinede yıkamadan önce; Tezgah, mutfak dolapları, aspiratör, ocak gibi mutfak aletlerinde kullanmak mümkündür.

Türkiye’de İlk Kez Alıcıyla Tanışmak

Dünyada ilk kez Power Spray’in Türkiye pazarına sunulmasının nedeni, hijyene engel olmayan akıllı bir tüketici değişikliğidir. Bir diğer husus ise duştan önce duş alma alışkanlığının %71’e ulaşmasıdır. Bu yeni ürün ülkemizdeki ön temizlik rutinini değiştirerek temizlikte gerçek bir fark yaratacak!

Araştırmalar ve bu ürünü deneyenler, Fairy Power Spray’in mutfakların olmazsa olmazı olacağını gösteriyor. Fairy Power Spray’i deneyenlerin hepsi %100 memnuniyetlerini dile getirdiler. %70’i erken adet görmenin azaldığını bildirdi. Sağladığı enerji ve suyun korunmasına ek olarak, tüketicilerin duş öncesi davranışlarında bir değişikliğe neden olan Fairy Power Sprey, stabilite açısından önemli bir rol oynayacaktır.

ETİKETLER

bulaşık yıkamak Fairy Power Smoke Peri yemekleri Fairy Power Smoke Fairy Türkiye’yi Kurdu